سبد فرزند خوابیدن محمد هاشمی بیمارستان

سبد: فرزند خوابیدن محمد هاشمی بیمارستان اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات یک میلیارد یورو جهت رونالدو؟ ، رویاهایی که به واقعیت تبدیل می‌شوند

فسخ قرارداد نیمار به ارزش ۲۲۲ میلیون یورو نقل انتقالات را متحول کرد و امکان هر جابجایی را به وجود آورد. 

یک میلیارد یورو جهت رونالدو؟ ، رویاهایی که به واقعیت تبدیل می‌شوند

رویاهایی که به واقعیت تبدیل می شوند/ یک میلیارد یورو جهت رونالدو؟

عبارات مهم : میلیون

فسخ قرارداد نیمار به ارزش ۲۲۲ میلیون یورو نقل انتقالات را متحول کرد و امکان هر جابجایی را به وجود آورد.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، جدایی نیمار و امضای قرارداد این بازیکن با پاری سن ژرمن شرایط نقل و انتقالات را عوض کرد. کلوب پاریسی جهت فسخ قرارداد مهاجم برزیلی ۲۲۲ میلیون یورو به بارسلونا پرداخت کرد. این اتفاق تا چند ماه پیش غیرممکن به نظر می رسید ولی اکنون باعث نگرانی کلوب های اسپانیایی شده است هست. تیم های حاضر در لالیگا که عالی ترین بازیکنان دنیا را در اختیار دارند می ترسند ستاره های ارزش را از دست بدهند چون در حال حاضر پرداخت هر رقمی ممکن شده است است.

یک میلیارد یورو جهت رونالدو؟ ، رویاهایی که به واقعیت تبدیل می‌شوند

باشگاه هایی که قدرت اقتصادی بالایی دارند حاضر هستند هر هزینه ای را جهت جذب بازیکن مورد نظر صرف کنند. هیچ رقمی مانع از تلاش آن ها جهت امضای قرارداد با بازیکنی نمی شود. اکنون دنیا فوتبال وارد دوران جدیدی شده است هست. فوتبال دنیا تحت تاثیر دو قدرت بزرگ اقتصادی در اروپا به نام های منچسترسیتی و پاری سن ژرمن و ولخرجی های فوتبال چین قرار گرفته هست. هم چنین نباید بعضی از کلوب ها و شرکت هایی که خود را وارد محبوب ترین ورزش دنیا می کنند تا تجارت کنند را فراموش کرد.

تنها در لالیگا فسخ قرارداد بیش تر به چشم می آید چون کلوب های اسپانیایی جهت از دست ندادن ستاره های ارزش رقم فسخ قرارداد را اوج در نظر گرفتند. با این حال این حربه کار ساز نشد و کلوب پاری سن ژرمن جهت نیمار ۲۲۲ میلیون یورو هزینه کرد و اتفاقی که پیش از این یک رویا محسوب می شد را به واقعیت تبدیل کرد. به همین خاطر آنتوان گریزمان تا سپتامبر ۲۰۰ میلیون یورو ارزش خواهد داشت (مهاجم اتلتیکومادرید پیش از این ۱۰۰ میلیون یورو ارزش داست). این رقم مانع از آن نخواهد شد که مهاجم فرانسوی اتلتیکو را ترک کند. این اتفاق می تواند جهت سائول نیگس و کوکه (بازیکنان اتلتیکو) که ارزش ارزش به ۱۵۰ میلیون رسیده است رخ دهد.

فسخ قرارداد نیمار به ارزش ۲۲۲ میلیون یورو نقل انتقالات را متحول کرد و امکان هر جابجایی را به وجود آورد. 

رقم فسخ قرارداد لیونل مسی نیز ۳۰۰ میلیون یورو است و به نظر می رسد مبلغ بالایی جهت عالی ترین بازیکن کنونی نباشد. البته رئال مادرید با خیال راحت تری در فصل نقل و انتقالات حضور دارد چون ارزش هر یک از BBC (کریستیانو رونالدو، گرت بیل و کریم بنزما) یک میلیارد یورو است.

با شروع این دوران تیم های کوچک تر بیش تر در خطر هستند چون ممکن است به آسانی عالی ترین بازیکنان ارزش را از دست بدهند. هیچ یک از این تیم ها رقم فسخ قرارداد بازیکنان ارزش به ۲۲۲ میلیون یورو نمی رسد. به عنوان نمونه رقم فسخ قرارداد لاپورته با اتلتیک بیلبائو ۶۵ میلیون یورو است و یا رقم انریک بازیکن ایبار تنها به ۲۰ میلیون می رسد.

شرایط جهت تیم هایی که توان پرداخت فسخ قرارداد را ندارند چگونه عوض کردن خواهد کرد؟ آن ها تنها می توانند مذاکره کنند و به ثبت کردن رکوردهای عجیب در نقل و انتقالات کمک کنند. دمبله بازیکن دورتموند یکی از سوژه های مهم در آخرین روزهای نقل و انتقالات تابستانی هست. کلوب آلمانی جهت خرید این بازیکن تنها ۱۵ میلیون یورو هزینه کرد ولی اکنون پیشنهاد ۱۱۰ میلیون یورویی بارسلونا را رد کرده است.

یک میلیارد یورو جهت رونالدو؟ ، رویاهایی که به واقعیت تبدیل می‌شوند

موناکو جهت بنجامین مندی سال گذشته ۱۳ میلیون هزینه کرد ولی تابستان امسال منچسترسیتی با او قراردادی به ارزش ۵۷.۵ میلیون یورو امضا کرد. پول های کلانی در حال جا به جایی است و تا جایی که کلوب ها پول داشته باشند مرتکب چنین اشتباهاتی خواهند شد.

واژه های کلیدی: میلیون | بازیکن | فوتبال | قرارداد | بازیکنان | نقل و انتقالات | قرارداد بازیکنان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs