سبد فرزند خوابیدن محمد هاشمی بیمارستان

سبد: فرزند خوابیدن محمد هاشمی بیمارستان اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری ، به اسب کهر بنگر&quot، و &quot، مادر من&quot، تا &quot، دل شکسته&quot، آخر هفته با تلویزیون ، از &quot

تلویزیون در آخر هفته زمستانی با فیلم‌‌های سینمایی متفاوت میزبان مخاطبان خود می‌شود.

، به اسب کهر بنگر&quot، و &quot، مادر من&quot، تا &quot، دل شکسته&quot، آخر هفته با تلویزیون ، از &quot

از "دل شکسته" تا "مادر من" و "به اسب کهر بنگر" / آخر هفته با تلویزیون

عبارات مهم : زندگی

تلویزیون در آخر هفته زمستانی با فیلم های سینمایی متفاوت میزبان مخاطبان خود می شود.

به گزارش هنرآنلاین، فیلم های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن “به اسب کهر بنگر”، “مادر من”، “امیدها و نجواها”، “عامل سوم”، “ستاره من”، “خاکستر نشین”، “عکس های هالیس وود”، “سفر سهراب”، “هرچه پیش آید”، “یاغی”، “حفره”، “شائولین”، “رویای طلا”، “سیارک تاریک”، “مرد ناشناس”، “مسابقه ازدواج”، “آکیلا و مسابقه کلمات”، “دنیای نوبوناگا”، “دل شکسته”، “کاوشگران”، “شعله در باد”، “آلوشا”، “خوش قدم”، “هوگو”، “گنگستر آمریکایی”، “بوسیدن روی ماه”، “بی خوابی”، “چهار دیوانه”، “هوک”، “افسانه روز دوم فوریه”، “نجات بزرگ”، “نیروی ویژه” و “مرد دو صد ساله” پنجشنبه و جمعه 26 و 27 بهمن ماه از شبکه های سیما روی آنتن می رود.

شبکه یک سیما
فیلم سینمایی “به اسب کهر بنگر” به کارگردانی فرد زینمان، پنجشنبه 26 بهمن ماه ساعت 22 از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی گریگوری پک، آنتونی کوئین و عمر شریف خواهید دید: مانوئل آریگوئز مبارز مخالف حکومت اسپانیا در وقت فرانکو است که بعد از آخر جنگ داخلی در فرانسه به حال تبعید زندگی می کند. او بعد از ۲۰ سال به علت بیماری مادرش تصمیم می گیرد به اسپانیا بازگردد ولی مأموران حکومت فرانکو دنبال او هستند…

فیلم سینمایی “مادر من” به کارگردانی نانی مورتی، جمعه 27 بهمن ماه ساعت 16 از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: مارگریتا که کارگردان بسیار معروفی است در حین فیلمبرداری فیلمش در مورد تعطیلی کارخانه ها و بیکاری کارگران در ایتالیا متوجه می شود که مادرش به علت بیماری باید در بیمارستان خوابیدن شود. برادرش جیوانی به او کمک می کند تا مادرشان را در یک مرکز بازپروری خوابیدن کنند. مادر که معلم ادبیات بوده و در تمام عمر با سخت کوشی زندگی کرده است از این عنوان سخت آزرده شده است و نمی داند که روزهای طولانی بیمارستان را چگونه سپری کند. مارگریتا و جیوانی بعد از صحبت های زیاد با دکترها و پرستارها متوجه می شوند که مادرشان بیمار خاصی ندارد بلکه به علت کهولت سن دچار زوال شده است است… در این فیلم سینمایی، مارگریتا بای، گیلیا لازارینی و جان تورتورو هنرنمایی کرده اند.

شبکه دو سیما
فیلم تلویزیونی “امیدها و نجواها” به کارگردانی ایرج کریمی، پنجشنبه 26 بهمن ماه ساعت 8 صبح از شبکه دو سیما پخش می شود.

فیلم به بررسی زندگی سه خانواده متفاوت از طبقات متفاوت اجتماعی ـ اقتصادی و مشکلاتشان در زندگی می پردازد. ژاله کریمان دکتر زنان، هما امینی پرستار و لیلا آذری نظافتچی بیمارستان… در این فیلم، افشین کتابچی، روح الله کمانی، علیرضا محمدی و روناک یوسفی نقش آفرینی کرده اند.

فیلم تلویزیونی “عامل سوم” به کارگردانی مجید جوانمرد، پنجشنبه 26 بهمن ماه ساعت 23:30 از شبکه دو سیما پخش می شود.

خلاصه داستان فیلم از این قرار است که یک گروه جاسوسی (شرکت استارنت) درصدد نفوذ به یک شرکت حساس دولتی (شرکت افق) هستند که جهت رخنه به اطلاعاتِ آن شرکت از راه ها و شیوه های متفاوت بهره می برند. در این فیلم، کوروش تهامی، لیلا بلوکات، علیرضا جلالی تبار و پویا امینی نقش آفرینی کرده اند.

فیلم تلویزیونی “ستاره من” به کارگردانی حسین سهیلی زاده، جمعه 27 بهمن ماه ساعت 8 از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

خلاصه داستان فیلم از این قرار است که: پدر و مادر ستاره ی نه ساله، سال هاست که از یکدیگر جدا شده است اند. ستاره با مادر زندگی می کند. در این میان مادر ستاره به شدت بیمار است و در آستانه ی فوت دخترش را به پدر می سپارد. این در حالی است که ستاره به علت فاصله ای که به لحاظ عاطفی با پدر دارد نمی تواند با او رابطه گرمی برقرار کند و پدر به دنبال راهی است تا در نبود مادر جایگاه خود را نزد دخترش بیابد؛ ولی حضور همسر دوم او کار را جهت ایجاد رابطه ی پدر و فرزندی سخت تر کرده است… آرمیتا مردای، سولماز غنی، مرجان محتشم و کیهان ملکی بازیگران این فیلم هستند.

فیلم سینمایی “خاکسترنشین” به کارگردانی وحید پرشاد، جمعه 27 بهمن ماه ساعت 17:30 از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

این فیلم با بازی یوسف تیموری و الناز حبیبی خواهید دید: سامان جوانی است که در کارگاه میناکاری مشغول هست. واردات اجناس چینی با قیمت ارزان کارگاه های تولیدی را متضرر کرده است و شکایت کارگران نیز موجب شده است سامان نتواند کارگاه را سرپا نگه دارد. سامان در ابتدا تصمیم می گیرد که کارگاه را بفروشد و دلالی کند ولی نامزد او، یلدا با این کار مخالفت می کند و سامان نیز از این کار منصرف می شود. او سفارش کار تحویل گرفته که با قیمت پایین تر از قیمت چین باید تحویل دهد و جهت همین کارگرانی را به استخدام درمی آورد که حاضر باشند با دستمزد کمتر از قانون کار برایش کار کنند و در عوض مقداری از سود کار را به آنها تخصیص داده شده است دهد. سامان جهت پیدا کردن کارگری که از او شکایت نکند به مسئله برمی خورد…

فیلم سینمایی “عکس های هالیس وود” به کارگردانی تونی بیل، جمعه 27 بهمن ماه ساعت 23 از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

در این فیلم خواهیم دید: هالیس وود دختر بی سرپرست نوجوانی هست. به وسیله یک کارمند بهزیستی به یک معلم بازنشسته نقاشی به نام جوزی جهت نگهداری سپرده می شود. جوزی هنرمندی است که با چوب اجسام مختلفی درست می کند. جهت تعطیلات تابستان هالیس مجبور می شود در کنار خانواده ای زندگی کند که چند سالی است دختر کوچک خود را از دست داده اند…

شبکه سه سیما
فیلم تلویزیونی “سفر سهراب” به کارگردانی جواد علیزاده، پنجشنبه 26 بهمن ماه ساعت 10 از شبکه سه سیما پخش می شود.

این تله فیلم با نقش آفرینی حسین انصاری و حسن چودن به معرفی یکی از نژادهای اسب ایرانی که در استان خراسان رضوی وجود دارد، می پردازد و روایتگر جوان سوارکار روستایی است که قصد دارد جهت فراهم کردن هزینه مراسم ازدواج اش، اسب اصیل و بومی (یورقه) خود را که از پدرش ارث برده هست، بفروشد.

فیلم سینمایی “هرچه پیش آید” به کارگردانی دیوید مکنزی، پنجشنبه 26 بهمن ماه ساعت 15 از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.

در این فیلم خواهیم دید: تنر و توبی دو برادرند که به تازگی مادر خود را از دست داده اند و قرار است تنها مزرعه آنها نیز به جای بدهی به وسیله بانک مصادره شود. تنر برادر بزرگتر است که خاطرات خانوادگی خیلی تلخی دارد. او سال های زیادی از عمر خود را در زندان سپری کرده و اکنون در زندگی اش چیزی جهت از دست دادن ندارد؛ ولی توبی برادر کوچک تنر سالها پیش ازدواج کرده و صاحب دو فرزند هست. او به تازگی از همسر خود جدا شده است و تمام دغدغه اش در زندگی این است که فرزندانش در آینده به آینده او و اجدادش دچار نشده و زندگی خود را در فقر و تنگدستی سپری نکنند… دال دیکی، بن فوستر و چریس پینه بازیگران این فیلم هستند.

فیلم سینمایی “یاغی” به کارگردانی رونیه اسکرولا، پنجشنبه 26 بهمن ماه ساعت 24 از شبکه سه سیما پخش می شود.

در خلاصه فیلم آمده است: پان سینگ تمار که خود را یک یاغی و شورشی می داند خبرنگاری را جهت مصاحبه با خودش قبول می کند و از اینکه چگونه به یاغی گری کشیده شده است هست، سخن می گوید. پان سینگ در ابتدا یک سرباز ارتش بوده هست، ولی سپس رؤسایش در ارتش متوجه می شوند که پان سینگ توانایی زیادی در ورزش دو و میدانی دارد و دونده سریع با پرش های بلندی هست. بنابراین او را به عنوان عضو تیم دو و میدانی ارتش به کار می گیرند. به تدریج موفقیت های ملی و بین المللی پان سینگ فزونی می گیرد و وی در چندین مسابقه برنده می شود و مدال قهرمانی می آورد… ماهیل گیل و راجندرا کوپار بازیگران این فیلم هستند.

فیلم تلویزیونی “حفره” به کارگردانی کاوه خداشناس، جمعه 27 بهمن ماه ساعت 10 به روی آنتن شبکه سه سیما می رود.

در این فیلم خواهید دید: ایمان که دانشجوی هوا فضا در خارج از کشور است با شنیدن خبر تصادف خواهرش و حال نامساعد او وارد کشور عزیزمان ایران می شود و در همین حین با دوست خواهرش مونا و برادر او که مهرداد نام دارد و در وقت نبودن وی جهت خانواده اش زحمت فراوان کشیده اند آشنا می شود. بعد از چندی رابطه ی آنها با هم صمیمی تر می شود و با پیشنهاد مهرداد ایمان به کشور عزیزمان ایران بازمی گردد و در شرکت هوا و فضای کشور مشغول کار می شود و تصمیم ازدواج با مونا را می گیرد ولی به طور تصادفی متوجه می شود که مونا و مهرداد خواهر و برادر نیستند…! پویا امینی، مریم معصومی و مهدی امینی خواه بازیگران این فیلم هستند.

فیلم سینمایی “ببر خیزان، اژدهای نهان ۲” به کارگردانی یون پو بینگ، جمعه 27 بهمن ماه ساعت 14:30 از شبکه سه سیما پخش می شود.

در خلاصه داستان این فیلم با بازی دوونی ین، مایکل یهو و هاری شام آمده است: بعد از فوت استاد لی، یوشو جنگجویی که از شاگردان او بود جهت نجات شمشیر معروف و خاص استاد به آنجا می رود که متوجه می شود. عده ای جنگجوی تبهکار دیگر جهت به دست آوردن شمشیر دست به کار شده است اند. بین آن ها درگیری هایی به وجود می آید و یوشو با کمک یکی دیگر از شاگردان ماهر استاد به نام منگ به مبارزه با تبهکاران می پردازند و …

فیلم سینمایی “رویای طلا” به کارگردانی جیسون آرگود، جمعه 27 بهمن ماه ساعت 30: 19 از شبکه سه سیما پخش می شود.

در این فیلم خواهید دید: دان و ویل، همسران جوانی هستند که به علت پرسشها مالی، همه ی دارایی های خود را از دست داده اند. تا اینکه در مسیر سفر به شهری دیگر جهت پیدا کردن کار، با خواهر و برادر خلافکاری آشنا می شوند. بعد از همسفر شدن با آنان، با ماجرای چند صندوق طلای مفقود شده است در برف مواجه می شوند.

ویل و دان به همراه خواهر و برادر خلافکار تصمیم می گیرند به دنبال طلاها بروند؛ ولی در این مسیر به خاطر سرمای زیاد جان خود را از دست می دهند. ویل تنها بازمانده از این سفر است که پلیس او را پیدا می کند. جیمی بامبر، ماری آوگروپولوس و آلیکس پاوانوویک بازیگران این فیلم هستند.

شبکه چهار سیما
فیلم سینمایی “سیارک تاریک” به کارگردانی جیسون بورکیو، پنجشنبه 26 بهمن ماه ساعت 20:30 از شبکه چهار سیما روی آنتن می رود.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: یک طوفان فوت بار از شهاب سنگ ها از آسمان بر روی شهر می ریزد و خسارات زیادی به مردم وارد می کند. یک فیزیکدان به نام توماس اعتقاد است هنوز چیزی بدتر از این طوفان در راه هست. او اعتقاد است این شهاب سنگ ها بخش کوچکی از سیارک است و خود سیارک در راه هست؛ ولی مسئولین فضایی مخالف حرف های او هستند… در این فیلم سینمایی مارک لوتز و آنا ون هوفت نقش آفرینی کرده اند.

فیلم تلویزیونی “مرد ناشناس” به کارگردانی احمد ظریف رفتار، جمعه 27 بهمن ماه ساعت 21:30 از شبکه چهار روی آنتن می رود.

داستان فیلم راجع به شخصی به نام مستوفی است که بنا به دلایلی دچار فراموشی می شود. مستوفی که از انجام امور زندگی بازمانده در پی شخصی مورد اعتماد است تا انجام این امور را به او محول کند تا اینکه با مرد ناشناسی آشنا می شود که خود را حسابدار معرفی می کند. این آشنایی رفته رفته باعث می شود مستوفی خاطرات گذشته و زندگی خود را به یاد آورد. امین تارخ، شهاب حسینی و لاله اسکندری بازیگران این فیلم هستند.

شبکه پنج سیما
فیلم تلویزیونی “مسابقه ازدواج” به کارگردانی سهیل موفق، پنجشنبه 26 بهمن ماه ساعت 13:30 از شبکه پنج سیما پخش می شود.

این فیلم که با بازی مجید واشقانی و امید نوری به تصویر کشیده شده است هست، داستان سه دوست است به نام های مهیار، هومن و امیر که هر سه مهندس ساختمان هستند و در یک شرکت کار می کنند. مدیرعامل شرکت قرار است شعبه ی جدیدی در کیش افتتاح کند و یکی از این سه کارمند نمونه را به عنوان مدیرعامل آن شعبه گزینش کند. شرطش جهت این کار تأهل است که هیچ کدام از آنها متاهل نیستند. مدیرعامل عنوان می کند که هر کدام سریعتر متأهل شد و ازدواج کرد او را به عنوان مدیر شرکت به کیش می فرستد…!

فیلم سینمایی “آکیلا و مسابقه کلمات” به کارگردانی داگ اچی سون، جمعه 27 بهمن ماه ساعت 8 از شبکه پنج پخش می شود.

در خلاصه داستان آمده است: آکیلا دختر فرزند یازده ساله ی سیاه پوستی است که در آمریکای جنوبی زندگی می کند. وی زندگی مشکل دارد و در واقع هیچ کس نیست که به او اهمیت دهد. پدرش مرده و مادرش هم از وی غافل است و اصلا وجود آکیلا برایش اهمیتی ندارد! برادرش هم جز خلافکاران خیابانی است ولی آکیلا نمی خواهد به این شکل به زندگی ادامه دهد. او می خواهد در مسابقه های بین المللی هجی کردن کلمات شرکت کند و معلمش به او کمک می کند و آکیلا موفق می شود. آنجلا باست، لورنس فیش بورنز و کیکه پالمر بازیگران این فیلم هستند.

فیلم سینمایی “دنیای نوبوناگا” به کارگردانی هیروکای ماتسویاما، جمعه 27 بهمن ماه ساعت 13:30 از شبکه پنج پخش می شود.

در این فیلم با بازی ارزش اوگوری و کو شیباساکی خواهیم دید: میتسوشیده پسر جوان امروزی توانسته است با سفر در وقت به قرن شانزدهم رفته و در یکی از قبیله های بزرگ و قدرتمند ژاپن زندگی کند! او به علت شباهت زیادی که به فرمانده این منطقه به نام اودا نوبوناگا دارد، جهت مدتی به عنوان بدل فرمانده بر جایگاه فرماندهی می نشیند. این منطقه تحت فرماندهی اودا نوبوناگا است که به دنبال برقراری صلح و آخر جنگ بین قبایل متفاوت هست. قبایل متفاوت می خواهند اودا نوبوناگا را به قتل برسانند، ولی این پسر جوان با اخلاق خوب خود همه را جذب کرده و موجب اصلاح کارها و شرایط سربازها و زیردستانش شده است است حتی اودا نوبوناگای واقعی هم به او علاقمند شده است است و قرار است او را به عقد خواهرش در آورد. از طرفی متحدان اودا می خواهند بدل او را به قتل برسانند تا با این بهانه به دشمن حمله کنند…!

فیلم سینمایی “دل شکسته” به کارگردانی علی روئین تن، جمعه 27 بهمن ماه ساعت 20:30 از شبکه پنج پخش می شود.

در خلاصه داستان آمده است: نفس دختری از خانواده متمول است که با یکی از هم کلاسی هایش به نام امیر علی لج و لجبازی دارد. امیرعلی فرزند شهید است و تلاش می کند که در برابر نفس ادب را رعایت کند تا اینکه آنها به دستور استاد رضوی مجبور می شوند که با هم آخر نامه هایشان را ارائه دهند که در طی این روند به هم علاقمند شده است و امیرعلی او را از پدرش خواستگاری می کند که با مخالفت شدید او بالاخره باهم ازدواج می نمایند. شهاب حسینی، فریبا کوثری، خسرو شکیبایی و رضا رویگری در این فیلم هنرنمایی کرده اند.

شبکه شما
فیلم تلویزیونی “کاوشگران” به کارگردانی حمیدرضا نادری، پنجشنبه 26 بهمن ماه ساعت 23 از شبکه شما پخش خواهد شد.

داستان فیلم از این قرار است که: دکتر دنیا مجد محقق و باستان شناس به دنبال اشیایی است که ارسلان، والی نیشابور در وقت حمله ی مغول چال کرده هست. بخشی از این گنجینه در سال 1357 و مقارن با مبارزات انقلاب به دست باستان شناسی به نام شمس کشف شده است و قرار بوده مجد که در آن دوران دستیار شمس بوده به مراجع ذی صلاح برساند. ظاهراً مجد این عمل را انجام می دهد؛ ولی با نفوذ، در آن دوران مانع از رسیدن این گنجینه به شرکت مربوطه شده است اند و اکنون بیش از سی سال همچنان مجد به دنبال آن است… در فیلم تلویزیونی “کاوشگران”، قطب الدین صادقی، محرم زینال زاده و سمانه دهقان پور هنرنمایی کرده اند.

فیلم تلویزیونی “شعله در باد” به کارگردانی فرهاد مهران فر، جمعه 27 بهمن ماه ساعت 12:30 از شبکه شما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: شوکا، دختر نوجوانی است که پدر جنگلبانش را در مبارزه با قاچاقچی های چوب از دست داده هست. در روستای شوکا دبیرستانی جهت ادامه تحصیل وجود ندارد و اکنون که او باید به مدرسه ای شبانه روزی برود، حیران مخالف رفتن اوست. اهالی و بزرگان دِه جمع شده است و حیران را راضی به مدرسه رفتن شوکا می کنند. شوکا، نوجوان کنجکاو و علاقمندی به تحصیل است و درکنار آن با دوربین تصویربرداری خانگی به ضبط تصویر از اطراف می پردازد… در این فیلم تلویزیونی سحر عقیلی، مریم دل خواسته، مصطفوی تقوی و سولماز محمدی بازی کرده اند.

شبکه کودک
انیمیشن سینمایی “آلوشا” به کارگردانی کانستانتین برونزیت، پنجشنبه 26 بهمن ماه ساعت 14 از شبکـه کودک پخش خواهد شد.

در این انیمیشن خواهیم دید: ارتش توگارین به سرزمین آلوشا حمله می کند و می خواهد طلاهای مردم شهر را بدزدد. آلوشا نقشه ای می کشد که مردم تمام طلاهای شهر را جمع کنند و در غاری پنهان کنند و سنگ بزرگی را جلوی در غار بگذارند، ولی سنگ بزرگ قل می خورد و عوض اینکه از طلاها محافظت کند منزل های مردم شهر را ویران می کند و ارتش توگارین طلاها را می دزد و می برد. آلوشا به همراه پیرمردی به نام تیگور، مادر بزرگ، ربابا، یک الاغ و اسبی به نام جولیوس سزار به دنبال طلاها می روند…

فیلم سینمایی “خوش قدم” به کارگردانی جورج میلر، جمعه 27 بهمن ماه ساعت 14 از شبکه کودک پخش خواهد شد.

در این فیلم خواهید دید: در یک روز سرد زمستانی در قطب جنوب، تخم از زیر پای پدر مامبل که شخصیت مهم فیلم است جدا می شود و چند متری حرکت می کند. پدر مامبل این قضیه را از همه پنهان می کند تا این که مامبل به دنیا می آید. او از همان بدو تولد صدای بسیار بدی بر خلاف پنگوئن ها داشت و مدام با کوبیدن پای خود بر زمین می رقصید. او یک روز از منزل بیرون می رود و پرنده ای قصد شکار او را دارد. مامبل از پرنده می پرسد که آن چیست که به پایش بسته اند و پرنده می گوید که بیگانه ها او را دزدیده اند و این را به پایش بستند…

شبکه امید
فیلم سینمایی “هوگو” به کارگردانی مارتین اسکورسیزی، پنجشنبه 26 بهمن ماه ساعت 18:15 از شبکه امید پخش خواهد شد.

در این انیمیشن خواهیم دید: هوگو که پدر ساعت ساز خود را به تازگی از دست داده هست، به تنهایی در یک ساعت خیلی بزرگ در ایستگاه قطار زندگی می کند. او به خاطر یک وسیلۀ ناتمام که از پدرش به او رسیده است با پیرمردی به نام ژرژ ملیس آشنا می شود که در همان ایستگاه یک مغازۀ کوچک دارد.

ملیس در گذشتۀ خیلی دور با شغل شعبده بازی امرار معاش کرده و بعد از آن به همراه همسرش به سینما روی آورده بود. او هر آنچه از شعبده بازی می دانست با هنر سینما درهم آمیخت و جلوه های بصری قشنگی خلق کرد، ولی با شروع جنگ جهانی کم کم ورشکسته شده است و نهایتاً اکثر آثار خود را سوزاند و به تاریخ پیوست…

فیلم سینمایی “یک تکه نان” به کارگردانی کمال تبریزی، جمعه 27 بهمن ماه، ساعت 18 از شبکه امید پخش خواهد شد.

داستان این فیلم افرادی خاص در درگاه الهی را به تصویر کشیده هست. زنی به نام عزیز که توانایی خواندن قرآن را نداشته، ادعا می کند در امامزاده ای، سربازی برایش سوره مریم را خوانده و او نیز توانسته از آن بعد قرآن خواندن را یاد بگیرد. کربلایی که حافظ قرآن بوده جهت تأیید ادعای عزیز به همراه سربازی که در بین راه دیده بود، عازم امامزاده می شود. سرباز تکه نانی را در میان راه به دختری که معلول بود می دهد و باعث شفای دختر می شود. کربلایی با شنیدن مشخصات سرباز به وسیله عزیز متوجه می شود که وی نظرکرده است…

اسماعیل خلج، احمد آقالو، گلاب آدینه، رضا کیانیان، هومن سیدی، مریم بوبانی، خبر دهکردی، حسین توکلی، فرزین محدث، رؤیا نونهالی، هومن برق نورد در فیلم سینمایی “یک تکه نان” ایفای نقش کرده اند.

شبکه افق
فیلم سینمایی “گنگستر آمریکایی” به کارگردانی ریدلی اسکات، جمعه 27 بهمن ماه ساعت 10 از شبکه افق پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی دنزل واشنگتن، راسل کرو، جاش برولین، روبرت فیتزگرالد دیگز، جان هاکس، جان اورتیز و آرماند آسانته خواهید دید: فرانک لوکاس راننده و دستیار یکی از متنفذین محله هارلم نیویورک است که بعد از فوت رئیسش وارد تجارت مواد مخدر می شود. او که از هوش سرشاری برخوردار است متوجه می شود نوع مرغوبی از هروئین در ویتنام در حال تولید هست. فرانک با کنار زدن واسطه ها مستقیماً به ویتنام می رود و با کمک تعدادی از نیروهای امریکا، هروئین 100% خالص را به وسیله هواپیماهای ارتش وارد امریکا می کند. موفقیت او به حدی است که حتی رؤسای مافیا و سردمداران تجارت مواد مخدر را شگفت زده می کند و …

فیلم سینمایی “بوسیدن روی ماه” به کارگردانی همایون اسعدیان، جمعه 27 بهمن ماه ساعت 20 از شبکه افق پخش خواهد شد.

این فیلم داستان احترام السادات و فروغ زن است که در همسایگی هم زندگی می کنند. آنها بیش از بیست سال است که در انتظار فرزندانشان هستند. شیرین یزدان بخش، رابعه مدنی، مسعود رایگان، صابر ابر، سعید پورصمیمی، شیدا خلیق، شاهرخ فروتنیان و شبنم مقدمی در فیلم سینمایی “بوسیدن روی ماه” ایفای نقش کرده اند.

شبکه نمایش
فیلم های سینمایی و تلویزیونی “بی خوابی”، “چهار دیوانه” و “هوک” پنجشنبه 26 بهمن ماه ساعت 11، 17، 21 از شبکه نمایش روی آنتن می رود.

فیلم های سینمایی و تلویزیونی “افسانه روز دوم فوریه”، “نجات بزرگ”، “نیروی ویژه” و “مرد دو صد ساله” جمعه 27 بهمن ماه ساعت 11، 15، 17 و 21 از شبکه نمایش پخش می شود.

، به اسب کهر بنگر&quot، و &quot، مادر من&quot، تا &quot، دل شکسته&quot، آخر هفته با تلویزیون ، از &quot

واژه های کلیدی: زندگی | داستان | داستان | پنجشنبه | سینمایی | بازیگران | کارگردانی | فیلم سینمایی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs