سبد فرزند خوابیدن محمد هاشمی بیمارستان

سبد: فرزند خوابیدن محمد هاشمی بیمارستان اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار حوادث او به گردنم چنگ زد،من هم دستم را روی دهانش گذاشتم ، پسرجوان روز قبل از سربازی،نامزدش را کشت

پسر جوانی که نامزد خود را به قتل رسانده هست، از سوی بازپرس جنایی مجرم تشخیص داده شد و با ارسال پرونده به دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران به‌زودی پا

پسرجوان روز قبل از سربازی،نامزدش را کشت/او به گردنم چنگ زد،من هم دستم را روی دهانش گذاشتم

عبارات مهم : ایران

پسر جوانی که نامزد خود را به قتل رسانده هست، از سوی بازپرس جنایی مجرم تشخیص داده شد و با ارسال پرونده به دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران به زودی پای میز محاکمه خواهد رفت.

شرق نوشت:این جوان نامزدش را که دانشجوی رشته رادیولوژی دانشگاه پایتخت کشور عزیزمان ایران – دانشکده پیراپزشکی بود، به قتل رساند و جسد او را حوالی شهریار رها کرد ولی در جریان تحقیقات پلیسی دستگیر شد و به قتل اعتراف کرد.

رسیدگی به این پرونده ۱۹ مهرماه امسال ابتدا در دستور کار مأموران کلانتری ١٥١ یافت آباد قرار گرفت.

او به گردنم چنگ زد،من هم دستم را روی دهانش گذاشتم ، پسرجوان روز قبل از سربازی،نامزدش را کشت

در آن روز مرد میانسالی با مراجعه به کلانتری به مأموران گفت: دخترم، قشنگ متولد ۱۳۷۸ است و جهت رفتن به دانشگاه از منزل بیرون رفته و بعد از آن از او خبری ندارم.

پس از تشکیل پرونده مقدماتی و ثبت بیانات پدر دلواپس با عنوان «مفقودی دخترش» پرونده جهت کسب وظیفه و تشخیص روند پیگیری به دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران ارسال شد و به دستور دادیار ارجاع دادسرا، پرونده جهت پیگیری تخصصی در اختیار پایگاه پنجم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ قرار گرفت.

پسر جوانی که نامزد خود را به قتل رسانده هست، از سوی بازپرس جنایی مجرم تشخیص داده شد و با ارسال پرونده به دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران به‌زودی پا

کارآگاهان پایگاه پنجم پلیس آگاهی در تحقیقات خود پی بردند دختر جوان روز قبل از مراجعه پدرش به پلیس در کلاس درس دانشگاه نیز حاضر شده است ولی بعد از خروج از دانشگاه ناپدید شده است است.همچنین مشخص شد دختر جوان از چهار ماه پیش با پسر ۲۳ساله ای به نام «محمدرضا» عقد کرده بود و او آخرین فردی بوده که قبل از مفقودشدن دختر جوان با او دیده شده است هست. بنابراین محمدرضا بازداشت شد و مورد تحقیق پلیسی دقیقی قرار داده شد و آخر بعد از چند روز به ارتکاب قتل اعتراف کرد.

حمیدرضا گفت: ١٨ مهر دنبال قشنگ رفتم و او را از برابر دانشگاه سوار ماشین کردم؛ قرار بود فردای آن روز به سربازی بروم، جهت همین می خواستم روز خوبی داشته باشیم ولی در مسیر بازگشت به سمت منزل با یکدیگر مشاجره کردیم؛ او به گردن من چنگ زد و من کنترل خودم را از دست دادم و دستم را جلوی دهانش گذاشتم؛ بعد از چند دقیقه دیدم که نفس نمی کشد؛ آن موقع خیلی ترسیده بودم، جنازه را به بزرگراه شهریار بردم و رها کردم و به منزل رفتم.

با اعتراف صریح متهم معلوم شد جسد به عنوان مجهول الهویه پیدا و به پزشکی قانونی انتقال یافته شده است هست. بنابراین تحقیقات ادامه یافت و در نهایت بعد از تکمیل تحقیقات بازپرس جنایی قرار مجرمیت این جوان را که مرتکب قتل عمد شده است هست، صادر کرد.

او به گردنم چنگ زد،من هم دستم را روی دهانش گذاشتم ، پسرجوان روز قبل از سربازی،نامزدش را کشت

واژه های کلیدی: ایران | اعتراف | پرونده | تحقیقات | دانشگاه | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs